Yeni Sezon Yırtık Kot Pantolon Modelleri

1
1274

Birbirinden özel yırtık kot modelleri ile tarz sahibi olabilirsiniz. Bu tip yırtık kotları nasıl giyerim? Ne ile giyebilirim? Diyenlerdenseniz eğer, yırtık kot kombinlerini sizler için açıklamaya çalışacağız.

2015 Yırtık Kot Modelleri
2015 Yırtık Kot Modelleri

Kalın bacaklara sahip bayanların büyük kurtarıcısı olarak tanımlanan İspanyol paça yırtık jean pantolon modelleri de bu sezon oldukça moda. Farklılık elde etmenize olanak tanıyan İspanyol paça jean pantolon modellerini mini bluzlar ile birlikte kombin edebilirsiniz.

2015 İspanyol Paça Yırtık Kot Modelleri
2015 İspanyol Paça Yırtık Kot Modelleri

Eğer maskülen tarzın ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz yırtık jean pantolonlarınızı uzun blazer ceketler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Farklılığın elde edilmesi adına oldukça ideal olan uzun blazer ceket modelleri aynı zaman da marjinalliğin ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Bu tarz kombinleri dilerseniz Oxford ayakkabı modelleri ile destekleyebilirsiniz. En özel yırtık kot modelleri aracılığı ile sizler de kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz.

2015 Ceket Kombinli Yırtık Kot Modelleri
2015 Ceket Kombinli Yırtık Kot Modelleri

Eğer uzun gömlekler ile birlikte bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz dar yırtık jean modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz kombinleri büyük kolyeler ile kombin edebilirsiniz. Eğer gri renk tonlarına ev sahipliği yapan yırtık kot modelleri ile bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz beyaz gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Modern şıklığın ön plana çıkması adına fular aksesuarından yararlanabilirsiniz.

2015 Beyaz Kombinli Yırtık Kot Modelleri
2015 Beyaz Kombinli Yırtık Kot Modelleri

 

Eğer sokak modasına imza atmak isteyenlerdenseniz yırtık jean pantolon modellerini omuzu düşük bluzlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Salaş görünümün ön plana çıkması adına oldukça ideal olan omuzu düşük bluz modelleri aynı zaman da farklılığın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

 

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here