En Trend Kısa Saç Modelleri

0
522

Yaz aylarında trend olan kısa saç modelleri bu yılda tekrar moda oldu. Sizin rahat olmanızı ve ufak dokunuşlarla çok güzel durmanızı sağlayan bu model saçlar, sizlere de çok yakışacağı düşüncesindeyim. Saçlarınızla artık saatler boyunca uğraşmaktan bıktıysanız, kısa saç modelleri ile yataktan kalktığınız gibi  dışarı çıksanız ya da işe yerine gitseniz bile hiç bir zaman bakımsız gibi durmaz aksine herkes saçınıza şekil verdiğinizi düşünecektir. Kadınların yüzde 80’ni uzun saçlı olduğu için, siz bir anda yüzde 20’lik kısma dahil olursunuz. Arkadaşlarınızın “yüzüne çok yakışmış, seni daha küçük göstermiş” gibi cümlelerine alışın. Tabi sizi çekemeyenler de “ne bu şimdi erkek gibi olmuşsun ” laflarını  duymanız da mümkün.

Dışarıda, bir başkasında gördüğünüzde acaba bana yakışır mı diye düşünmeyin. Kestirin baktınız yakışmadığını düşündünüz “bir çılgınlık yaptım dersiniz”, hem ne olacak canım illa ki uzayacak, en azından denemiş olursunuz. Hem  kısa saçların bakımı da kolaydır, duş alıp çıktığınızda dakikalarca kurutmak için uğraşmazsınız. Bakım ürünlerinin artık yarısını saçlarınıza sürmez, daha uzun süre kullanırsınız.

kisa-sac-modeli-3

kisa-sac-modeli-4

kisa-sac-modeli-5

kisa-sac-modeli-6

kisa-sac-modeli-7

kisa-sac-modeli-8

kisa-sac-modeli-9

kisa-sac-modeli-1

Saçlarınızı çok fazla da kısaltmak istemeyebilirsiniz.

kisa-sac-modeli-10

kisa-sac-modeli-2

kisa-sac-modeli-11

Pek çok ünlü isimin de bu akıma dahil olduklarını söyleyebiliriz. Sizin için seçtiklerimiz ;

unluler-kisa-sac-modeli-9

02/07/2009 - Rihanna - 51st Annual GRAMMY Awards - Salute to Icons: Clive Davis - Arrivals - Beverly Hilton Hotel - Los Angeles, CA, USA - Keywords:  - False -  - Photo Credit: Bob Charlotte  / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

unluler-kisa-sac-modeli-8

unluler-kisa-sac-modeli-7

unluler-kisa-sac-modeli-2

unluler-kisa-sac-modeli-6

unluler-kisa-sac-modeli-10

unluler-kisa-sac-modeli-5

unluler-kisa-sac-modeli-11

Bu konumuzda, kısa saç modelinin kendinizde nasıl duracağı hakkında küçük de olsa fikir sahibi olmuşsunuzdur umarım. Eğer içinizde ufak da olsa yakışacağını düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeyin derim. Sonuçta denemeden bilemezsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here