Yazlık Çizme ve Bot Modası

0
1661

2015 Yaz çizme ve bot modası modacılar tarafından kadınları şaşırtacak tarzda yeni bir trend olurken sezona damgasını vurmayı başarmıştır. 2015 Yaz çizme ve bot modası kış aylarında gerçekleşen defilelerde hayli ilgimizi çeken trend olurken yazı heyecanla bekleyen kadınların büyük ilgisini kazanmıştır. Bu eğilimi benimseyen bayanların sayısı oldukça fazla olurken konu moda olunca kadınlar inanılmaz bir yarış içine girerek sıcak mevsim olmasına aldırmadan bu eşsiz parçalara büyük ilgi gösteriyorlar. Yaz sezonu için hazırlanan ayakkabı koleksiyonlarında inanılmaz şık çizme ve bot modelleri kadınlara sunulurken ince deriden, süetten tasarlanan botlar oldukça dikkat çekiyor. Bu eğilimde genelde çizme ve botlarda tasarlanan detaylardan olan açıklık topuk, burun ya da tamamen ayakları açıkta bırakan modellerden tasarlanarak öne çıkıyor.

Yazlık Bot ModelleriYazlık çizme ve botlar üzerinde tasarlanan şık detaylarda dekoratif amaçlı kayışlar, perçinler ve tokalarla inanılmaz şık görünüm yakalanması mümkün oluyor. Yazlık bot nasıl seçilir? Sorusu bu eğilimi yaşamak isteyen çoğu kadının aklına gelirken verilecek cevap kısa bilekte biten modeller olacaktır.

Yaz Çizme ve Bot Modası

Yazlık Bot Modelleri 2

Yaz mevsimi bot giymek cesaretini gösteremeyen bayanlar için önerimiz akşamlarda yapacakları kombinlerinde şık bot modelleriyle bu eğilimi mutlaka yaşamaları olacaktır. Hemen her giyim tarzı için oldukça uygun olan yazlık bot modelleri çok yönlü oluşlarıyla da hayli rahat kombinlenecektir. Bu yaz kombinlerinizde çizme ve bot modellerini birleştireceğiniz kot etek, şort, skinny kot pantolon ve hafif şık elbise modellerini kullanabilirsiniz.

Yazlık Bot Modelleri 4

Kovboy tarzı aksesuarlar ve kıyafetler bu sezon oldukça moda olurken en çok dikkat çeken ise kovboy botları olacaktır. Bayanların western giyim tarzına bu sezon merakı oldukça fazlalaşırken klasikleşen vizon ve kahve tonlarıyla bu tarzı yazlık bot modelleriyle tamamlayabilirsiniz.

Yazlık Çizme ve Bot Modelleri

Yazlık Bot Modelleri 3

Motorcu ve askeri tarzı yansıtacak deriden yapılmış yazlık bot modelleri aynı zamanda sıra dışı bir görünüm yakalamanızda da etkili olacaktır. Motorcu botlarını anımsatacak metal zincirler, bol bağcıklar bu parçaları tamamlarken ilginç bir detay olarak bileğin arka kısmı bacağı sararken ön kısım ise açıkta bırakılarak zincir benzeri metallerle birleşme sağlanan tasarımda fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Yazlık Çizme Modelleri 4

Askeri tarzda yazlık botlarda ise bol bağcıklar bu kez sıkı sıkı bağlanmazken bileğe kadar olan bölüm bağlanarak bilekten sonraki bölüm salaş açık bırakılacaktır. Bohem tarzının salaşlığı bu kez örgü tarzı çizme ve bot modelleriyle kendisini gösterirken örgü tasarımlarla üretilen bir çok çizme ve bot modeli arasından da seçimlerinizi yapabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here