Uzun Saçlı Kadınlar İçin Saç Stili Önerileri

0
379

Uzun saçlar zor gibi görünse de kısa saçlara göre çok alternatifi olmasından dolayı avantajlıdır. Mesela kısa saçlı bir kadın makyaj ve takılar ile saç kısalığını tamamlamak zorunda iken uzun saçlı kadınların en büyük ve güzel takısı sağlıklı uzun saçları olacaktır.

Saçlarınızı günün her saatine göre değişik bir toplayış tarzı ile aynı günde pek çok ruh haline gezinti yapabilirsiniz bazen de gündüz modeli diye düşünülecek saç stilinden harika bir gece tarzı yaratabilirsiniz.

Uzun Saçlı Kadınlar İçin Stil Önerileri - 2015

Saçlarınıza düz fön çekip sıkı bir şekilde at kuyruğu yapar tokanın etrafından da bir tutam saçınızı geçirip tokayı görünmez yaparsanız hem çok şık bir iş saçı ya da günlük bir saç hem de üzerine giyeceğiniz abiye bir gece elbisesi küçük bir gece çantası ile davetlere her an hazır olabilirsiniz.

Uzun Saçlı Kadınlar İçin Stil Önerileri - At Kuyruğu

Saçlarınızı balık sırtı örerek kot pantolonunuzu giyip gezdiğiniz bir günün akşamında örgünüzü bozmadan uçları siyah firkete ve toka ile içeri alıp şık bir balık sırtı topuza sahip olabilirsiniz.

Uzun Saçlı Kadınlar İçin Stil Önerileri - Balık Sırtı

Ya da hiçbir şey yapmayın dümdüz çekilen bir fön ile gündüz rahat gecede yanlardan ortaya alınacak iki tutamı örerek, burkarak ya da yapıştırarak şık işlemeli iki toka ile dekoltenizi ve boynunuzu ortaya çıkaracak modeller yapabilirsiniz.

Uzun Saçlı Kadınlar İçin Stil Önerileri - Düz Saç

Saçlarınızın düzlüğünden sıkıldıysanız onlara kat vererek daha kabarık daha dalgalı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Uzun Saçlı Kadınlar İçin Stil Önerileri - Katlı Saç Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here