Dağınık Topuz Saç Modelleri

0
783

Dağınık topuz saçlar, 2015′ in sıcak yaz aylarında trend saç modellerini oluşturuyor. Bir çok ünlünün ve modaya yön veren kadınların bu seneki tercihi rahatlıktan ve sadelikten yana olmuş gibi gözüküyor. Gerçi artık modaya sokaklardan takip ettiğimiz şu dönemlerde, siz de dağınık topuz saç modasını fark etmişinizdir.

Yapması oldukça basit olan bu model hem bohem ve rahat hem de biraz önce bahsettiğim gibi sabah kalktığınızda 10 dk içerisinde yapabileceğiniz kadar kolay.

Dağınık Topuz Saç Modelleri 1

Dağınık Topuz Saç Modelleri 2

Dağınık Topuz Saç Modelleri 3

Dağınık Topuz Saç Modelleri 4

Dağınık Topuz Saç Modelleri 6

Eğer biraz daha zahmetli olsun ama farklı olsun diyorsanız da örgülü olarak topuz toplayabilirsiniz. Hatta renkli bir fiyonk, saç bandı ya da bu yaz oldukça sık gördüğümüz renkli saç taçları ile de süsleyebilirsiniz.

Dağınık Topuz Saç Modelleri 7

Dağınık Topuz Saç Modelleri 8

Dağınık Topuz Saç Modelleri 9

Dağınık Topuz Saç Modelleri 10

Yaz akşamlarında yırtık bir kot pantolonla veya yine akşam dışarı çıkarken elbiseyle dahi çok şık bir görünüm sağlayacaktır.

Dağınık Topuz Saç Modelleri 11

Dağınık Topuz Saç Modelleri 12

Dağınık Topuz Saç Modelleri 14

Dağınık Topuz Saç Modelleri 15

Örnek olması açısından 17 farklı dağınık saç modelini sizler için listeledik. Siz de bunları inceleyerek kendi tarzınıza uygun ve aksesuarlarla süslenmiş saç modelinizi oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here