Saçlarımı Hızlı Şekilde Nasıl Uzatabilirim?

1
2053

Saçlar uzun süreli bir bakıma ihtiyaçları olan aynı zamanda herhangi bir olumsuz durumda oldukça etkilenebilen bir olgudur. Sitil sahibi olurken saçlarınızın oldukça önemli olduğunu ve saçlarınız ile tarzınıza tarz katabileceğinizi söyleyebiliriz. Ancak baktığımız zaman kısa saçlar her ne kadar kullanımı kolay saçlar gibi görülse de aslında baktığımız da kısa saçlara şekil vermenin uzun saçlara oranla çok daha zor olduğunu söyleyebilmek mümkündür.

Saç Uzatma Yöntemleri - Olivia Munn

Diğer yandan baktığımızda çoğu zaman saçlarımızı kestirdiğimizde buna pişman olur ve uzaması için çeşitli yollara başvururuz. Ancak bu yöntemlerden çoğunun hiçbir işe yaramadığını söylemek doğru olacaktır. Saçlarınızı doğal yollar ile uzatmak istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okumanızda fayda vardır.


Saç Uzatma Yöntemleri - 2

Saçlarınızın uzarken aynı zamanda güçlenmesini eğer istiyorsanız bunun için zeytinyağı oldukça başarılıdır. Zeytinyağı hem saç tellerinizin kalın olmasını sağlarken aynı zamanda saçın gerekli olan besi değerlerini almasını sağlar. Böylece saçlarınız çok daha güçlü olur. Diğer yandan saçlarınızla ısıyı bir arada kullanmanız oldukça tehlikelidir. Bu süreçte düzleştirici ve maşa kullanmanızı önermemekteyiz.

Saç Uzatma Yöntemleri - 1

Diğer yandan baktığımız zaman ise argan yağının saç uzatmada oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Saf argan yağı kullanabileceğiniz gibi argan yağı özü taşıyan çeşitli maskeler ile saç uzatmanız da mümkündür. Ancak argan yağının düzenli bir şekilde kullanılması gerektiğini unutmayın. Diğer yandan sarımsakta saçınızı uzatmaktadır.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here