Askılı Uzun Elbise Modelleri

0
2098

Askılı uzun elbise modelleri aracılığı ile trend görünüme sahip olabilirsiniz. Kalın bacaklara sahipseniz askılı uzun elbise modelleri büyük kurtarıcınız olabilir. Tarz yaratmak isteyenler adına oldukça ideal olan askılı uzun elbise modelleri ile sizler de hayalinizdeki kombin dünyası ile tanışabilirsiniz.

Desenli Uzun Askılı Elbise Modelleri

Eğer dar elbise modelleri ile bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz uzun hırka modellerini tercih edebilirsiniz. Bu kombin planlamasında yüksek topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.


Kot Ceket Kombinli Uzun Askılı Elbise Modelleri

Eğer salaş askılı uzun elbise modelleri ile bir kombin hazırlamak istiyorsanız mini kot ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Yaz sezonunun vazgeçilmezleri arasında yer alan salaş uzun elbise modellerini mini çantalar aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Bu tarz kombinlerde çiçekli taçlardan yararlanabilirsiniz.

Renkli Uzun Askılı Elbise Modelleri

Askılı Uzun Elbise Modellerinde Renk Seçimi

2015 yaz sezonunun vazgeçilmez renk tonları arasında yer alan marsala, aqua mavi ve greyfurt aracılığı ile trend kombinlere imza atabilirsiniz. Marsala renk tonu aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan elbise modelleri ile bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz aksesuar seçiminde siyah ve kemik beyazı renk tonlarından yararlanabilirsiniz. Tarzını ön plana almak isteyen bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan marsala renk tonu aynı zaman da kusursuz görünümün ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır.

Koyu Renk Uzun Askılı Elbise Modelleri

Eğer aqua mavi aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan elbise modelleri ile bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz turuncu tonlarında ki aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Birbirinden özel uzun elbise modelleri ile trend görünüme kavuşmanın tam zamanı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here