Yeni Trend: Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

0
325

Yuvarlak güneş gözlüğü modelleri aracılığı ile trend görünüme merhaba demenin tam zamanı. En çok tercih edilenler arasında yer alan yuvarlak güneş gözlüğü modelleri kare yüz tipine sahip olan kişiler adına oldukça idealdir. Farklılığın elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan olan yuvarlak güneş gözlükleri aynı zaman marjinalliğin ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır. Bu tarz gözlük modellerini başınızın üst kısmına yerleştirerek aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Eğer yuvarlak yüz tipine sahipseniz, yuvarlak güneş gözlüğü modellerinden uzak durmalısınız. Yuvarlak yüz tipine sahip olan kimselerin alacağı güneş gözlüğü geniş modele ev sahipliği yapmalıdır. Kare şeklindeki güneş gözlüğü modelleri yuvarlak yüz şekline sahip olan kişilerin ilk tercihi olmalıdır. Eğer keskin hatları sevenlerdenseniz dikdörtgen güneş gözlüğü modellerine merhaba diyebilirsiniz.

2015 Dikdörtgen Güneş Gözlüğü Modelleri
2015 Dikdörtgen Güneş Gözlüğü Modelleri

Aviator Güneş Gözlüğü Modelleri

Eğer dar bir çeneye ve alına sahipseniz aviator güneş gözlüğü modelleri sizin için biçilmiş bir kaftan olacak. Kalp yüz şekline sahip kişilerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan aviator güneş gözlüğü modelleri, çenenizdeki inceliğe vurgu yapmanız adına oldukça idealdir. Tarz yaratmak isteyenlerin en çok tercih ettiği modellerinden biri olan aviator güneş gözlüğü modelleri sade çerçevelere ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarz gözlükler alnınıza vurgu yapmanız adına oldukça idealdir. Hem fiyat hem kalite açısından genel olarak Ray Ban markasında bu tip aviator güneş gözlüğü modelleri seçilmektedir.

2015 Aviator Güneş Gözlüğü Modelleri
Aviator Güneş Gözlüğü Modelleri

Cat Eye Güneş Gözlüğü Modelleri

Modern görünümün vazgeçilmez isimleri arasında yer alan cat eye güneş gözlüğü modelleri ile sizler de kusursuzluğun elde edilmesine olanak tanıyabilirsiniz. Marjinal formun enlerde yaşamasına imkân tanıyan cat eye güneş gözlüğü modelleri 2015 gözlük trendlerinin en özel isimleri arasında yer almaktadır. Yuvarlak köşelere ev sahipliği yapan bu gözlük modelleri aracılığı ile çenenizdeki sert ifadeyi yumuşatabilirsiniz.

2015 Cat Eye Güneş Gözlüğü Modelleri
2015 Cat Eye Güneş Gözlüğü Modelleri

Retro Güneş Gözlüğü Modelleri

Aslında 2015′ in değil her yazın modası geçmeyen gözlük trendlerinden biri retro gözlükler. John Lennon güneş gözlüğü olarak da bazen anılan bu tip güneş gözlüğü modellerinin özellikle bu sene bir çok ünlü tarafından da tercih edilmesi – hatta Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Mira karakterinin sürekli kullandığı gözlük tipi. Hatta yeri gelmişken o gözlüğü arayanlar için gözlüğü italiain dependent mağazasından 170 euro ödeyerek satın alabilirler- , retro gözlükleri yine her zamanki gibi ilgi çekici hale getirdi. Dışarıdan bakınca şık duran ama kullanımı bir o kadar da zor olan bu tip gözlükleri almadan önce mutlaka denemenizde fayda var. Her zaman olduğu gibi bir başkasında şık duran gözlük siz de emanetmiş havası yaratabilir 🙂

2015 John Lennon Güneş Gözlüğü Modelleri
2015 Retro Güneş Gözlüğü Modelleri

Daha önce bu senenin trend gözlük modellerini genel anlamda 2015 Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri konusunda işlemiştik.  Bu konunun haricinde belki o konuda ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here