Trend Takı Modelleri

0
401

En özel trend takı modelleri ile şıklığınızı zirveye taşımanın tam zamanı. Kusursuz görünmek isteyen bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan takı modelleri aynı zaman da hazırlanılan kombinlerin de farklılaşmasına olanak tanıyor.

2015 Trend Takı Modelleri
Trend Takı Modelleri

Eğer spor tarza ev sahipliği yapan kombinlerinizi hareketlendirmek isteyenlerdenseniz örgü detayı aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Tarzını enlerde yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi olarak değerlendirilen örgü detaylı kolye modelleri kombin planlamalarınızın vazgeçilmezi olacak. Farklılığın elde edilmesi adına oldukça ideal olan örgü detaylı kolye modellerini kot jean kombinlerinizde bile kullanabilirsiniz.

Örgü Kolye Modelleri
Örgü Kolye Modelleri

Eğer zarafetinize şıklık katmak isteyenlerdenseniz büyük taşlar aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz kolyeler, abiye elbise modellerinin vazgeçilmezi olacak.

Büyük Taşlı Kolye Modelleri
Büyük Taşlı Kolye Modelleri

 

Eklem yüzük modelleri 2015 yaz sezonunun en çok tercih edilen takı modelleri arasında yer alıyor. İnce ayrıntıları düşünen bayanların bir numaralı adresi olarak değerlendirilen eklem yüzük modelleri kusursuz görünümün ön plana çıkması adına oldukça idealdir.

Eklem Yüzük Modelleri
Eklem Yüzük Modelleri

Eğer uzun elbise modelleri aracılığı ile bir kombin hazırladıysanız sarkıntılı küpe modellerini tercih edebilirsiniz. Şıklığın ön plana. Çıkmasına olanak tanıyan sarkıntılı küpe modelleri aynı zaman da farklılık yaratmak isteyen bayanlar adına da oldukça idealdir.

Sarkık Küpe Modelleri
Sarkıntılı Küpe Modelleri

 

Göğüs kısmı dekolteli büstiyerler tercih ettiyseniz büyük taşlara ev sahipliği yapan kolye modellerini kullanıma alabilirsiniz. Böylelikle göğüs bölümünüzün boş kalmasını engelleyerek sade şıklığı enlerde yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here