YAY Burcu – Kendinizi Ne Kadar Tanıyorsunuz?

0
167

İnsanlara hoş görünmemiz konusunda öğüt verebilecek biri varsa o da sizsiniz, çünkü sizde hemen herkesle anlaşma yeteneği olduğunu biliyoruz. Siz dışa dönük, yaşama olumlu açıdan bakan, daima dostları bulunan bir insansınız. Yay’ların pek hatalı yönleri yoktur. Fakat burada çevrenizdekileri çok sinirlendiren bir özelliğinizden söz edeceğiz. Siz daima haklı olduğunuza inanıyorsunuz. Oysa her zaman haklı olamazsınız

Eğer hayallerinizdeki sevgiliyi arıyorsanız her şeyi bilir gibi davranmaktan da vazgeçmelisiniz. Belki bunu yaptığınızın bile farkında değilsiniz. Yay’ların çoğu bunu bilmezler bile. Onun için gidip birkaç arkadaşınıza sorun. Onların da aynı şeyleri söylediklerini göreceksiniz.

İnsanları benimseme huyu olan bir burç tipiyle ilişki kurarsanız başınız derde girebilir. Çünkü ideal sevgiliyi bulmak için büyük isteğiniz de olsa siz aynı zamanda bağımsız kalmayı da arzulamaktasınız. Gezip tozup yeni kimselerle türlü maceralara atılmaya hevesiniz yok. Fakat kişiliğiniz yüzünden bağlanıp kalmaktan nefret etmektesiniz.

Yay, Zodyakın gezgincisi olarak tanınır. Gerçekten de burcunuzdakilerin çoğu bavulları hemen toplayıp yeni yerlere, doğru yola çıkmaktan büyük zevk alırlar. Bulunduğu yerden ayrılmayı pek istemeyen birini kendinize bağlamayı istiyorsanız uzlaşmaya girmeniz gerekecektir. Veya filozofça gülümseyip omuz silker ve kişiliği sizinkisine daha uyan biriyle ilgilenebilirsiniz.

Burcunuzun yıldızı olan neşe, bolluk, zenginlik ve talih temsilcisi Jüpiter sayesinde uzun süre yalnız kalmayacağınızdan eminsiniz. Sizin bir gülüşünüz insanları neşelendirmeye yeter. İyimser görüşleriniz veya bir espriniz her şeyin altüst olduğu kasvetli bir günde hepimizi canlandırabilir. Onun için neşenizi, iyimserliğinizi asla kaybetmemelisiniz. Bunlar sizin en değerli yönlerinizdir. Şimdi burçlarla ilişkilerinizden söz edelim.

YAY VE KOÇ

Bu ideal bir birleşme sayılabilir. Ancak birbirinize tam anlamıyla dürüst davranmalısınız. Bu arada Koç burcunda doğmuş hayallerinizin sevgilisine bağımsızlığınıza ne kadar önem verdiğinizi de anlatmalısınız.

YAY VE BOĞA

Boğa’nın güçlü ihtirası sizi çok etkileyebilir. Yalnız Boğa’nın maddi güvene büyük önem verdiğini de bilmelisiniz. Ayrıca Boğa sizin kadar canlı ve enerjik de olmayabilir.

YAY VE İKİZLER

İkizler’le ilişki zevkli ve heyecan verici olacaktır. İkizler burcunda doğmuş olan hayallerinizin sevgilisini kendinize bağlamak için baştan çıkarıcı tekniklerden yararlanmalısınız.

YAY VE YENGEÇ

Siz açık havadan zevk alan bir insansınız. Hayallerinizdeki sevgili olan Yengeç pek öyle sayılmaz fakat yine de türlü ortak konu bulabilirsiniz. Sizin gibi yaşama iyimser gözlerle bakan biri Yengeç’in karamsarlıktan tamamen sıyrılmasını da sağlayabilir.

YAY VE ASLAN

İkiniz de dikkati çekmekten hoşlanıyorsunuz ve birbirinizi de çok seviyorsunuz. İkiniz de Ateş grubundan olduğunuz için sevişmedi de ateşli olacağınız belli. Aslan’ın iltifattan hoşlandığını unutmamalısınız. Ayrıca olmayacak anlarda olmayacak şeyler söylememeye de dikkat edin.

YAY VE BAŞAK

Zaman zaman eleştirilmek sizin için yararlıdır. Dolayısıyla da hayallerinizdeki sevgili olan Başak size zevk verebilir. Hem onu çok sevdiğinizi de anlayabilirsiniz. Bu durumda değişiklik ve yenilik hevesinizden vazgeçmeye yanmalısınız.

YAY VE TERAZİ

Bu fevkalade bir ilişki olabilir. Siz enerji dolu bir insansınız ve heyecanlı bir yaşam istiyorsunuz. Belki karşınıza çıkan da tam anlamıyla tembel bir Terazi’dir. Bu durumda ikiniz de uzlaşmaya gitmelisiniz.

YAY VE AKREP

Hayallerinizdeki sevgili olan Akrep’e bu seks tekniklerini nerede öğrendiğini sormaktan vazgeçin. Çünkü alacağınız cevap hoşunuza gitmeyebilir. Ayrıca benimseyen ve çok da kıskanan Akrep’lerin her şeyi gizlemeye dikkat ettiklerini de unutmamalısınız.

YAY VE YAY

Sabahtan akşama kadar birlikte eğleneceksiniz. Fakat ikinizde uykunuzu almalısınız. Bu ilişkiyi zevkli bir macera olarak kabul ederseniz çok daha mutlu olursunuz. Bu ömür boyu sürecek olursa çok talihli sayılırsınız.

YAY VE OĞLAK

Oğlak burcunun insanı paraya sizden daha fazla önem verdiği ve tutucu olduğu için hemen koşup kaçmaya kalkışmamalısınız. Onun yanında güvende olabileceğinizi düşünmelisiniz. Hem Oğlak burcundan olan sevgilinizin hayata iyimser açıdan bakmasını sağlayabilmenizin de çok zevkli olacağını unutmamalısınız.

YAY VE KOVA

İkiniz de özgürlüğünüze önem verdiğiniz için bu macera hiç beklemediğiniz şekilde gelişebilir. Kova burcunda doğmuş olan hayallerinizin sevgilisi duygularını pek göstermezse alınmayın. Kova tipi böyledir işte.

YAY VE BALIK

Balık tipi sizin duygusal yanınızı etkinleştirir. Ancak siz pek de romantik değilsiniz. Veya duygularınızı gerektiği gibi açıklamıyorsunuz. Hayallerinizin sevgilisi olan Balık’ın yanında romantik olun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here