TERAZİ Burcu – Kendinizi Ne Kadar Tanıyorsunuz?

0
135

Tanıdığım Terazi’lerin çoğu en iyi yönlerini ortaya koymakta ustadırlar. Böylece hayallerindeki sevgilileri elde etmek de onlar için öyle güç değildir.

Bir Terazi olarak bu kadar çekicilik, zarafet, cana yakınlığa sahip olmanız haksızlık doğrusu! Hem bir hayli de siyasisiniz. Üstelik genellikle hemen her konuda kararsız kaldığınız için aşkta da beklemek size sıkıcıı gelmiyor. Böylece seçiminizin doğru olup olmadığını anlayacak zaman buluyorsunuz!

Fakat sizdeki bu kararsızlık daha bir çift oluşturamadan hayallerinizdeki sevgiliyi eskiye çevirebilir. Onun için bu hayattan neler istediğiniz konusunda daha çabuk karar vermelisiniz.

Yalnız bir tek şeye dikkat etmelisiniz. Siz herkesi memnun etmeye çalışırken bazen uygun olmayan kimseler size sokuluyorlar. Ahbaplıktan hoşlanıyorsunuz. Zaman zaman da iyi niyetinizi kötüye kullananlara karşı fazla yumuşak ve cömertsiniz.

Toplum ilişkileri konusunda hiç derse gereksinmeniz yok. Çünkü siz insanlarla anlaşmasını iyi biliyorsunuz. Herkesle anlaşıp havadan sudan söz edebildiğiniz gibi gerekirse dünya müzelerince satın alınan sanat eserlerini bile tartışabiliyorsunuz.

Tipik bir Terazi’yseniz çekişmelerden nefret ediyorsunuz demektir. Fakat bu yüzden hemen karşı tarafın fikrini kabul etmemelisiniz. Kendi düşüncenizde ısrar etmek sayesinde kendinizi koruyup kazançlı çıkabilirsiniz.

Sizin baştan çıkartıcı Astroloji sanatına pek ihtiyacınız yok. Ancak bazen Terazi’ye özgü cazibeniz yeterli olmayabilir. Yine bazen Terazi’ye özgü tembelliğiniz ön plana geçebilir. Bu durumda kendinizi toplayıp toplum içine çıkmanız, ahbaplık etmeniz de size güç gelebilir. Bu genellikle bir aşk macerası sona erdiğinde görülür.

Yine de burcunuzun yıldızı sevgi, güzellik temsilcisi Venüs olduğu için kendinizi talihli saymalısınız. Aşk karşınıza tekrar tekrar çıkacaktır!

Gerçek bir Terazi insanıysanız yaşınız ne olursa olsun ideal sevgiliyi aramaktan asla vazgeçmeyeceksiniz. Onun için bu konuda olumlu düşünmeli ve özel Terazi çekiciliğinizle baş döndürmeye devam etmelisiniz. Çekiciliğinizden uygun şekilde yararlanırsanız daima yanınızda kalmasını istediğiniz hayallerinizin sevgilisini istediği gibi etkilersiniz. Şimdi burçlarla ilişkilere geçelim.

TERAZİ VE KOÇ

Seks konusunda birbirinizi hemen çekeceğinizden kuşku yoktur. Zıt burcunuz Koç’la iyi anlaşacaksınız. Ancak Koç’un enerjisi karşısında tembelliğiniz tutmasın.

TERAZİ VE BOĞA

Venüs’ün yönetimindeki iki burç… Fiziksel bakımdan bu fevkalade sayılır. Boğa burcundan olan sevgiliniz işi ağırdan alabilir. Bu kez siz karar vermelisiniz!

TERAZİ VE İKİZLER

İkiniz de neler hissettiğinizi anlatmakta ustasınız. Fakat hayallerinizdeki sevgiliniz fiziksel gereksinmelerinize de karşılık vermelidir. Onun için İkizler insanım tatlı tatlı teşvik etmelisiniz.

TERAZİ VE YENGEÇ

Duygularınıza karşılık verilmesini istiyorsanız Yengeç’le anlaşabilirsiniz. Fakat bu durumda dostlara, ahbaplara o kadar fazla zaman ayırmamaksınız. Sevgiliniz Yengeç’in kuruntulara kapılmaması için baş başa eğlenmeyi denemelisiniz.

 

TERAZİ VE ASLAN

Aslan burcundan olan hayallerinizin sevgilisi karşısında kararsız kalmanız doğru değildir. Zaman zaman Aslan’ın isteklerine uymanız gerekebilir. Fakat bir, iki baştan çıkarıcı oyun sayesinde Aslan’ı çok mutlu edersiniz.

TERAZİ ve BAŞAK

Başağın herkesi inceleyen, eleştiren biri olduğunu biliyorsunuz. Onun için eleştirmesine neden olacak bir şey yapmayın. Aşkta da tembellik etmeyin ve kararsız kalmayın.

TERAZİ VE TERAZİ

Fevkalade bir ilişki söz konusudur. Zevkli konuşmalar, istediğiniz kadar aşk ve anlayışlı, duygulu bir sevgili. Bu yüzden de karar vermeniz fazla zaman almasın!

TERAZİ VE AKREP

Hayallerinizdeki bu sevgilinin başını döndürmeniz güç değildir. Fakat sekse aşırı düşkün bir sevgili isteyip istemediğinize karar verin önce. İlişki istiyorsanız dikkatli olun. Akrep’in kıskanmasına hiç yol açmayın!

TERAZİ VE YAY

Bu ilişkinin eşsiz anlarını daima anımsayacaksınız. Yalnız hayallerinizin sevgilisinin hep yanınızda kalmasını istiyorsanız kendisini bağımsız hissetmesini de sağlayın.

TERAZİ VE OĞLAK

Yaşlanabileceğiniz! Hiç bir zaman düşünmezsiniz. Daima size bakmak isteyen biriyle karşılaşmak çok iyi değil mi? Oğlak burcunda doğmuş hayallerinizdeki sevgili bazen fazla tutucu ve kasvetli görünebilir. Onunla biraz ilgilenmek, neşelenmesini sağlamak yararlıdır.

TERAZİ VE KOVA

Bu kafalı iki insan arasındaki çok güçlü bir ilişki olabilir. Kova burcu tipi bu ilişkinin pek derin olmamasını isteyebilir. Bu durumda hayal gücünüzden yararlanıp terazinin kefesini istediğiniz gibi oynatmaktasınız.

TERAZİ VE BALIK

Siz aşkta eşit koşullar istemektesiniz. Bu yüzden de romantik Balık’a bütün sorumluluğu size yükleyemeyeceğini anlatmalısınız. Fakat yine de zaman zaman ona destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here