OĞLAK Burcu – Kendinizi Ne Kadar Tanıyorsunuz?

0
141

Etkileyici kişiliğinizi gerçekten belirtmek istiyorsanız önce oturup biraz düşünmelisiniz. Size anlatılacakları içinize sindirmelisiniz. Siz çok çalışkan, hırslı ve amaçlarına erişmek isteyen bir insansınız. Evliliğin kutsallığına, yaşlılık için para biriktirmeye, ailenizdeki herkesi korumanız gerektiğine inanıyorsunuz ve toplumda sayılan biri olmak istiyorsunuz. Fakat hayallerinizdeki sevgiliyi elde etmeniz için zaman zaman yaşamın bu ciddi yönünden biraz uzaklaşmanız gerekmektedir. Ama istediğiniz başka bir Oğlak’sa sorun yok. Bildiğiniz gibi devam edebilirsiniz.

Pek çok üstün yönünüz var fakat iş aşka geldiğinde bu yönleriniz sizin için engel oluşturuyor. Birini beğendiğinizde duygularınızı açıklamak sizi korkutuyor ve bunu yapacak yerde hisse senetlerinden söz ediyorsunuz.

Zaman zaman kontrolünüzü gevşetmeniz yararlı olacaktır. Sizin çeken biriyle flört ettiğiniz için adınızın çıkacağını düşünüp endişelenmemelisiniz. Nelerden mahrum olduğunuzu düşünün. Çünkü sadece çalışarak yaşayamazsınız. Acıklı bir film veya romandan hepimiz kadar zevk almaktasınız. Gerçek bir aşka gereksinme duyduğunuzu itiraf etmelisiniz.

Belki hayallere dalmanızı önerdiğimiz için telaşlanacaksınız. Oysa böyle bir şeş söylemiyorum. Sadece üstün özelliklerinize bazı ilaveler yapmanız gerek ligini ileri sürüyorum. Yaşama daha neşeli bir tavırla yaklaşmalısınız. Bu karamsarlıktan sıyrılmaksınız artık. Olaylara iyimser bir açıdan bakmalısınız. Size hayatı tanıtacak bir kaç Yay burcu dosta ihtiyacınız var.

Hem siz yaşlanınca neler olacağını düşünüp telaşlanıyorsunuz. Yaşlılığınızı da birlikte geçireceğiniz hayallerinizin sevgilisi olması ne kadar güzel değil mi? Oğlak’lar otuzunu aştıktan sonra yaşamları daha iyiye gider. Geçmişte hayallerinizdeki sevgili yüzünden düş kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Fakat bu sizi yıldırmasın. Yeni bulduğunuz iyimserlikten yararlanın. Böylece idealinizdeki eşi kısa sürede kendinize bağlayabilirsiniz. Şimdi diğer burçlarla ilişkilere geçelim.

OĞLAK VE KOÇ

Bir Koç’la çok iyi dost olabilirsiniz. Ancak aşkta Koç’un neşeli bir çocuktan farksız olduğunu düşünebilirsiniz. Oysa Koç’un neşesi, canlılığı hayatınıza renk katacaktır. Hem Koç’ta sizin yanınızda daha olgunlaşacak ve ideal sevgili olacaktır.

OĞLAK VE BOĞA

İkiniz de kararlı, maddi güvene önem veren, ciddi insanlarsınız. Boğa’nın ihtirası başınızı döndürecektir. Bu durumda işlerin bütün gününüzü almaması için gerekenleri yapmalısınız.

OĞLAK VE İKİZLER

Başlangıçta İkizler’in sizin için fazla havai olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat Zodyakın kelebeğini terbiye edip uslandırmak ne kadar zevkli olacaktır. Hem hayallerinizdeki sevgili olan İkizleri zekanızla da etkileyebilirsiniz.

OĞLAK VE YENGEÇ

Zıt burcunuzun insanıyla epey ortak yönünüz var. İkiniz de güveni, parayı seviyorsunuz. Fakat duygulu Yengeç’in yanınızdan ayrılmamasını istiyorsanız biraz daha romantik olun.

OĞLAK VE ASLAN

Hemen Aslan’ın sizin için çok bencil sayılacağına karar vermeyin. Hayallerinizdeki sevgili olan Aslan’ın büyük ideallerine hayranlık duyacağınızdan eminiz. Onu biraz övmeniz mutlu olmanız için yeterlidir.

OĞLAK VE BAŞAK

İkinizde büyük ihtiras peşinde değilsiniz. Bu durumda ideal bir çift oluşturabilirsiniz. Sadece hayallerinizdeki sevgili olan Başak’a sizi eleştirmesi için neden yaratmayın.

OĞLAK VE TERAZİ

Terazinin çekiciliği sizi etkiliyor fakat Terazi’nin sizin için fazla zevklerine düşkün ve rahat olduğunu düşünüyorsunuz. Belki ömrünüzde hiç rahat etmediğiniz için bu kanıdasınız. Ona biraz uymanız yerinde olur.

OĞLAK VE AKREP

Bu gerçekten güçlü bir birleşimdir. Akrep’in ünü sizi büyülüyor ve kafanızı da kurcalıyor. Bu durumda ikiniz de biraz zaman ayırıp gerçekleri öğrenmeye çalışmalısınız.

OĞLAK VE YAY

Siz Yay gibi iyimser ve rahat olamazsınız. Yay’ın yaşamla kumar oynadığını düşünüyorsunuz belki. Ancak bunun nedeni hayatın maddi yönüne bağlanıp kalmanız olabilir. Hayallerinizdeki sevgili Yay’ın sizden ayrılmaması için dışa dönüp neşeli olmaya çalışın.

OĞLAK VE OĞLAK

Kendi burcunuzun insanına hayranlık duyacağınızdan kuşku yok. Yalnız işe fazla dalarsanız aşka zaman bulamayacağınızı ikinizin de bilmesi gerekir. İşten başka bir şey düşünmeyenler bile birbirlerini baştan çıkarmaktan zevk alabilirler.

OĞLAK VE KOVA

Kova tipiyle kısa bir macera harika olur ama siz böyle bir şeyi aklınızdan bile geçirmezsiniz. Kova burcundan birini elde etmek istiyorsanız kurallara bu kadar bağlı olmaktan vazgeçmelisiniz.

OĞLAK VK BALIK

Siz ayaklarınızı sıkıca yere basmaktasınız ve bu durumda hayal kurmanız da olanaksız tabii. Balığın duygusallığı ve sevgisi yaşantınıza zevk katacaktır. Onun iyin biraz dışa dönüp canlanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here