Kova Burcu – Kendinizi Ne Kadar Tanıyorsunuz?

0
162

Siz kişiliğinizle olumlu etki yapmayı belki de hiç düşünmüyorsunuz. Soluduğunuz gibi kalmayı yeğlemektesiniz. Hem başkaları sizi kurallara karşı gelmekle suçladıklarında daha da mutlu oluyorsunuz. Hala mutluluğunuzu tamamlayacak olan hayallerinizdeki sevgiliyi arıyorsanız size yardımcı olalım. Bir kaç şeye dikkat etmekle amacınıza erişebilirsiniz. Her şeyden önce aşkta duygularınızı açıklamak size güç gelmektedir. Mücadeleden hoşlanan biri sizin kayıtsız halinizi ilgine bulabilir. Ancak başkaları sizin ilgilenmediğinize inanacaklardır. Bu durumda onlar da sizinle ilgilenmekten vazgeçeceklerdir.

Hatalarınızın başında geç kalmak geliyor. Belki de önemli şeyler yani sizce önemi olan şeyler yüzünden geç kalmaktasınız. Siz geleceği düşünüyorsunuz v e dolayısıyla fikirlerinizde başkalarınınkinden çok ileride. İşte bu durum da sizinle ilgilenen hayallerinizdeki sevgilinizin işini güçleştiriyor.

Böyle asi olmanızın sebebi nedir? Yoksa bir şeye veya birine bağlanmaktan mı korkuyorsunuz? İdealist olduğunuz iyin bu durumda düş kırıklığına uğrayacağınızı mı sanıyorsunuz? Bu konuda haklı olabilirsiniz. Ama sevgilinizin size bağlanmasını istiyorsanız siz de biraz değişmelisiniz. Kendi dünyanızda böyle yalnız kalmamalısınız.

Siz eşsiz olmayı istemektesiniz. Bu yüzden de zaman zaman fazla akılcı, fazla bağımsız gözüküyorsunuz. Dünyayı incelemeye daldığınız için de size en yakın kimseyle ilgilenemiyorsunuz. Yeni bulduğunuz hayallerinizdeki sevgiliyi sadece elde etmek değil daima yanınızda görmek de istiyorsanız fazla özgür değilmişsiniz gibi davranın.

Sizin iyin bu dünyada en önemli şey bağımsızlığınız olabilir. Ama sevdiğiniz kimse de aynı kanıdaysa birden kıskançlığa kapılmanız anlamsız olur.

Kova burcu insanlarının pek uzun ömürlü ilişkiler kuramadıkları ve buna karşılık fevkalade dost oldukları söylenir. Çünkü bu burçtakiler yaşamlarında dostluklara daha büyük önem verirler. Yine de siz devamlı bir ilişki istiyorsanız biraz düşünmeli ve gereken değişiklikleri de yapmalısınız. Şimdi diğer burçlarla ilişkilere geçelim.

KOVA VE KOÇ

İkiniz fevkalade iyi dost olabilirsiniz. Yalnız Koç’un sabırsız olduğunu ve siz ilişkiye girip girmemeyi düşünerek kendinizle tartışırken durup beklemeyeceğini bilmelisiniz.

KOVA VE BOĞA

Boğa sizi elde edene kadar vazgeçmeyecektir. Siz de baskı altında tuttuğunuz duyguları belli ederseniz bu ilişkinin çok zevkli olduğunu görerek şaşırırsınız.

KOVA VE İKİZLER

Sizinkisi mükemmel bir kafa ilişkisi olabilir. Ancak biraz da aşkı düşünerek yataktaki oyunlara da önem verin. Böylece sevginiz ölmez. Aşkın sadece konuşmayla canlı kalması kabil değildir!

KOVA VE YENGEÇ

Öpücükler, sarılmalar sizi mutlu edecektir. Bir yuvada böyle baş başa kalmanın sizi kötü etkileyeceğini düşünerek boşuna endişelenmeyin.

KOVA VE ASLAN

Zıt burç insanlarının birbirlerini çektikleri doğrudur. Fakat hayallerinizdeki sevgili olan Aslan zaman zaman karşınızda övünmeye kalkabilir. Bu durumda utanıp, sıkılmamaya çalışın.

KOVA VE BAŞAK

Siz herkesin iyi yönlerini görmek istersiniz. Hayallerinizdeki sevgili olan Başak, bazen mızmızlığıyla sizi sıkabilir. Fakat kendisi sizi yatakta mutlu edecektir.

KOVA VE TERAZİ

Hava grubundan bu iki burç büyük uyum içindedirler. Onun için Terazi karşısında soğuk ve kayıtsızmış gibi durmayın. Terazilerin yaşamlarında aşka gereksinme duyduklarını aklınızdan çıkarmayın.

KOVA VE AKREP

Çocukluğunuzda size kibritle oynamanın tehlikeli olduğunu söylemişlerdir herhalde. Birinin Akrep hakkında da sizi böyle uyarması gerekirdi. Yine de seks konusunda büyüleyici olan Akrep’i terbiyeye çalışmak sizin için zevkli bir mücadeledir.

KOVA VE YAY

Sorunlara neden olmayacak hoş, zevkli bir macera istiyorsanız Yay sizin için idealdir. Uzun sürecek bir ilişki peşindeyseniz hayallerinizdeki sevgili olan Yayın bağımsızlığını koruduğunu sanmasına izin verin. Düşünecek olursanız bu bakımdan birbirinize benziyorsunuz!

KOVA VE OĞLAK

Evlenmeye karar verdiğinizde Oğlak size aradığınız güveni sağlayacaktır. Fakat herkesinkinden farklı huylarınızdan vazgeçtiğinizi de Oğlağa kanıtlamanız gerekecektir.

KOVA VE KOVA

Sizi kendi burcunuzdan biri kadar iyi anlayan bulunamaz doğrusu. Bu ilişkide tek düzelik olmayacaktır. Yalnız fazla kayıtsız gözükerek hayallerinizdeki sevgilinin kaçmasına neden olmayın.

KOVA VE BALIK

Siz ideallerinizin gerçeğe dönüşmesini görmek istersiniz. Oysa Balık hayallerin olduğu gibi kalmasından yanadır. Yine de birlikte eşsiz hayaller kurmak ve sonra bunları gerçekleştirmek harika olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here