AKREP Burcu – Kendinizi Ne Kadar Tanıyorsunuz?

0
152

Zodyak’ın seks simgesine, hayallerindeki sevgiliyi nasıl elde edeceği konusunda öğüt vermek bir hakaret sayılabilir. En küçük şeyi unutmayan ve kolay kolay affetmeyen Akrep’in alınmasına neden olmak tehlikelidir!

Bununla birlikte sön sözlerim sizin hatalarınızdan birine değinmektedir. Her şeyi bu kadar ciddiye almamalısınız. Olaylara hoşgörüyle bakmasını öğrenmelisiniz. Hakkınızda söylenen her söz yüzünden de sinirlenmemelisiniz. Bazen ortada hiçbir şey yokken sizi kınadıklarını veya hakaret edildiğini sanıyorsunuz. Üstelik sezginizin de çok güçlü olduğu söyleniyor!

Kendinizi dünyadaki en eşsiz aşık saydığınızı biliyoruz. Daha doğrusu Akrep’lerin çoğu bu kanıdadır. Belki de sevişme sanatında çok ustasınız. Fakat kendinizi bu kadar beğenmeniz de doğru değil!

İnanılmayacak kadar kıskançsınız. Bu duygunuzu biraz kontrole çalışmalısınız. Özellikle ortada neden yokken kıskanmaktan vazgeçin. Başkalarının özel yaşamlarını çok merak ediyorsunuz ama bu arada kendi hayatınızdan hiç söz etmiyorsunuz. Bunun haksızlık olduğunu siz de kabul edersiniz sanırız!

Akrep’in kuyruğundaki iğneden sık sık söz edilmesini istemiyorsanız çok sadık ve sevgi dolu bir insan olduğunuzu kanıtlamaksınız. Her Akrep sanıldığı gibi macera düşkünü değildir ve önüne gelen herkesle de ilişki kurmaz!

Çekiciliğinizden gerektiği kadar yararlanmalısınız. Sizin karizmanızla kimse kolay kolay başa çıkamaz. Ateşli gözlerinizle bir bakış sayesinde beğendiğiniz kimseyi kendinize çekebilirsiniz.

Sizin için hayallerinizdeki sevgiliyi kendinize bağlamanız bazen çok kolaydır. Zaman zaman beğenilen birini kovalama size zevk verir. Sizin gerek kafanıza hitap edecek gerek ateşli duygulara karşılık verecek birine gereksinmeniz var. Onun için yatakta harika olduğunu düşündüğünüz birine hemen yaklaşmayın. Önce onu daha iyi tanımalısınız.

Mevki ve duruma da aşırı önem vermeyin. Siz genellikle önemli bulduğunuz kimselerle ilişki kurmayı istiyorsunuz. Belki bunun farkında bile değilsiniz. Daha sonra da onlardan yararlanarak belirli bir amaca erişmek arzusundasınız.

Bir aşk macerası tatsız şekilde sonuçlanırsa daha sakin davranmaya gayret edin. Eskisi gibi intikam almaya da kalkmayın. Bu sizin için kolay olmayabilir fakat bu konuda gayret göstermeniz yararlıdır.

Geçmişte yaşamaktan da vazgeçin. Gelecek size çok şey verebilir. Hem eşsiz içgüdünüz sayesinde ateşli yeni bir maceranın başlayacağını da hissediyorsunuz. Bu bakımdan çoğumuzdan daha talihlisiniz!

AKREP VE KOÇ

Koç’un çocuklara özgü hevesi size zevk veriyor. Hem seks konusunda da iyi anlaşıyorsunuz. Bu konuda üstün olduğunuzun da farkındasınız. Ancak bu düşüncenizi kendinize saklayın ve Koç’a sakın anlatmayın.

AKREP VE BOĞA

Zodyakdaki zıt burcunuzun insanı da sizin kadar ihtiraslıdır. Fakat Boğa’nın inadını kırmak için baştan çıkartıcı bir kaç oyun düşünmeniz de gerekebilir. Sevişmenizin sıkıcı olmasına izin vermemelisiniz.

AKREP VE İKİZLER

İkizler’in flört merakı sizi çılgına çevirebilir ama bu tip yaşantınıza büyük zevk ve heyecan katacaktır. Ayrıca İkizler’in konuşması da hoşunuza gidecektir. Bu arada İkizler burcunda doğmuş hayallerinizdeki sevgiliye biraz da hareket istediğinizi anlatıp onu bu konuda ikna etmelisiniz!

AKREP VE YENGEÇ

Yengeç’in sizi korumaya kalkması, sizi benimsemesi başlangıçta pek zevkli gelebilir. Yalnız Yengeç kendisinden bir şeyler sakladığınızı sanarak kuruntuya kapılın, surat edebilir. Böyle bir şeye neden olmayın.

AKREP VE ASLAN

İkiniz de çok çekici tiplersiniz. Hem Aslan’ın pırıltılı kişiliği sayesinde zaman zaman kapıldığınız karamsarlıktan da kurtulacaksınız. İkiniz de aşık olmayı istemektesiniz. Yalnız Aslan kendisine hayran olduğunuzu sık sık kanıtlamanızı da ister!

Başak burcundan olan sevgilinize bazı konularda eleştiriye dayanabileceğinizi söylemelisiniz. Ancak sevişme konusundaki ustalığınızı eleştirecek kimseyi alt edemeyeceğinizi de bilmeli!

Birbirinizi yok beğeneceğiniz anlaşılıyor. Yalnız sevişirken daha yumuşak ve anlayışlı olmalısınız. Çünkü Terazi tipi aceleye gelmekten hoşlanmaz ve her zaman sizin kadar ateşli de değildir.

İki Akrep’in bir araya gelmesi ideal sayılır. Bu yatak odasında da her yerde de böyledir. Fakat ikiniz de Zodyakın seks simgelerisiniz. Bu konunun aranızda bir çekişmeye neden olmasına izin vermeyin. Yoğun duygulardan biraz sıyrılmaya gayret etmelisiniz!

Yayın yaşama olumlu açıdan bakması ve durumlara fazla önem vermemesini seviyorsunuz. Yalnız bu yüzden zaman zaman onu çok da kıskanıyorsunuz! Onun gibi her şeyi ciddiye almamasını biraz olsun öğrenmelisiniz. Hem kendisini fazla benimseyecek olursanız Yay burcunda doğmuş hayallerinizdeki sevgili uçup gidebilir!

Oğlak paraya, rahatına ve güvene önem verir ve bunları arar. Siz daha çok seks konusundaki uyumla ilgilenmektesiniz. Hayallerinizdeki sevgilinin işine çok düşkün olduğu gerçeğini kabul etmelisiniz. Bu yüzden gece sevişemeyecek kadar yorgun olursa boşuna telaşlanıp kendinizi sorumlu tutmayın.

Siz her şeyin iç yüzünü anlamayı istersiniz. Bu durumda Kova’ların neden böyle davrandıklarını da anlayabilirseniz bu aşkta başarılı olursunuz. Ancak fazla ihtiraslı görünmemelisiniz çünkü, Kova tipi yoğun duyguların belirtilmesinden korkar.

Birbirinizin kafasından geçenleri anlamaya çalışacaksınız ve eğlenecek, hiç sıkılmayacaksınız. Ancak romantik Balık sevgilinizi üzmek istemiyorsanız gizli gizli macera aramaya da kalkışmamalısınız!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here