2015 Plaj Modası Trendleri

2
692

Bir önceki yazımızda 2015 yaz modası trendlerinden bahsetmiştik. Bu sefer de plaj modasını ele alalım istedik.

Bu yaz plajlarda tam bir curcuna var. Renkler ahenkle dans ediyor. Büyük çiçek desenlerinden ve kübik tasarımlardan bu yıl yine bahsedeceğiz. Bu yıl plajlarda Endülüs modası esecek büyük volanlar, püsküller mayo ve bikinilere değişik bir hava vermektedir.

2015 Plaj Modası Püsküllü Bikini Modelleri

Mayolar transparan bölgelerini bu yıl püsküllerle kapatıyor gibi dursa da göğüs karın arası dekolteler bu yılın mayolarında yine yerini almış gözüküyor.

2015 Plaj Modası Transparan Pareo Modelleri

Bikiniler kombinasyon imkanı ile beraber bu yıl beller biraz daha yükselmiş ve kalın kenar yavaş yavaş yeniden gündeme gelmiş. Bu durum geniş kalçalı bayanlarımıza bu yıl plajlarda daha rahat nefes aldıracak gibi görünüyor.

2015 Plaj Modası Yüksek Belli Bikini Modelleri

3D baskılı mayolar plajların havasını değiştirecek gibi duruyor birbirinden gösterişli baskılar oldukça ilgi çekeceğe benzer.

2015 Plaj Modası 3 Boyutlu Mayo Modelleri

Tek omuz ve volanlar süslenmiş ya da büstiyer kısmında püskül detayı olmayan mayo ve bikininiz olmadan 2015 plajlarında kendinizi rahat hissedemeyeceğinizi hatırlatmak isterim.

2015 Plaj Modası Tek Omuz Bikini Modelleri

Plajın vazgeçilmezi bu yılda geniş kenarlı hasır şapkalarımız ve uyumlu plaj çantalarımız biraz daha değişmiş renkli çiçek ya da kübik baskılarla bezeli olsalar da klasik oluşlarında gelen asaletleri değişmiyor.

2015 Plaj Modası Çiçekli Hasır Şapka Modelleri

Bu yazın modası geçici kolay uygulanabilir dövmeler plajlarda da yerini almış altın ve yaldızlı renklerle bileklerde metalin yerini alıyor. Ama illaki ben metal takı takarım diyenlerdenseniz geniş gold ve ya bakır rengi bileziklerinizi rahatlıkla takabilirsiniz.

2015 Plaj Modası Gold Dövme Modelleri

Uzun elbiseler günün her saati için tasarlandığı gibi plajlarda da onları görmemiz mümkün transparan büyük desenli şifon plaj elbiseleri kullanabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here